Sanat anlamına gelen ‘ART’ ve sıcaklık anlamına gelen ‘HİTİ’ kelimelerinin birleşmesiyle oluşan ART-HİTİ Dijital Sanatlar;  AR/Artırılmış Gerçeklik, VR/Sanal Gerçeklik, MR/Karma Gerçeklik, XR/Çapraz Gerçeklik Teknolojileri, 360 Prodüksiyon ve VR/Cardboard Sanal Gerçeklik Gözlükleri Üretimi alanlarında İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

 

ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.; içerik geliştirme, erişilebilirlik, teknolojik uygulamalarda 25 yıllık bir tecrübeye sahip kuruluşların güç birliği yaparak bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

ART-HİTİ Dijital Sanatlar, son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız ve hayatımızda köklü değişikliklere yol açan, açmaya devam eden bu teknolojilerin uygulamalarında öncelikli eğitim, kültür, tanıtım, pazarlama, satış, güvenlik ve savunma alanlarında olmak üzere özel sektör ve kamu kurum-kuruluşlarına hizmet vermektedir.

 

Güçlü ekibi ve alanında uzman kuruluşlarla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla sektöre birçok yenilik getiren ART-HİTİ Dijital Sanatlar, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetler göstermektedir.

ART-HİTİ Dijital Sanatlar’ın kurumsal bir özelliği de; birlikte yaşama kültürünü esas alarak hayata geçirdiği projelerde görme, işitme ve bedensel engelli bireyler gibi dezavantajlı gruplara yönelik uygulamalar geliştirmesidir.

İMMİB ‘Elektronik ve Elektrik İhracatçılar Birliği’
ve
TBYM ‘Türkiye Basım Yayım ve Meslek Birliği’ üyesi olan ART-HİTİ Dijital Sanatlar; bulunduğu yerin ve tecrübelerinin, insanlık için önemli bir değeri olduğunun farkındalığıyla faaliyetlerini zenginleştirerek devam etmektedir.

VR/Sanal Gerçeklik, AR/Artırılmış Gerçeklik, MR/Karma Gerçeklik ve 360 Prodüksiyon’un faaliyetlerinize katacağı değerler hakkında her zaman görüş alışverişine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

 

Yönetim Kurulu Başkanı
İsmail BOZTEMİR

 

Senior Developer (Uzman Yazılımcı)
Musa BOZTEMİR

Mid- Level Developer (Orta Seviye Yazılımcı)
Muhammet SARITEMUR


ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.