25 Yıllık Sektör Tecrübesi
Sanat anlamına gelen ‘ART’ ve sıcaklık anlamına gelen ‘HİTİ’ kelimelerinin birleşmesiyle oluşan
ART-HİTİ Dijital Sanatlar;
VR/Sanal Gerçeklik,
AR/Artırılmış Gerçeklik,
MR/Karma Gerçeklik Teknolojileri ve
360 Prodüksiyon alanlarında faaliyet göstermek üzere İstanbul merkezli olarak hayata geçirilmiştir.

ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.; içerik geliştirme, erişilebilirlik, teknolojik uygulamalarda 25 yıllık bir tecrübeye sahip kuruluşların güç birliği yaparak bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Üyelikler
İMMİB ‘Elektronik ve Elektrik İhracatçılar Birliği’ ve TBYM ‘Türkiye Basım Yayım ve Meslek Birliği’ üyesi olan ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.; bulunduğu yerin ve tecrübelerinin, insanlık için önemli bir değeri olduğunun farkındalığıyla faaliyetlerini zenginleştirerek devam etmektedir.

Faaliyet Alanları
Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığımız ve hayatımızda köklü değişikliklere yol açan, açmaya devam eden bu teknolojilerin uygulamalarında öncelikli eğitim, yayıncılık, kültür, tanıtım, güvenlik ve savunma alanlarında olmak üzere özel sektör ve kamu kurum-kuruluşlarına hizmet verilmektedir.

Güçlü ekibi ve alanında uzman kuruluşlarla yaptığı çözüm ortaklıklarıyla sektöre birçok yenilik getirecek olan ART-HİTİ Dijital Sanatlar, hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetler göstermektedir.

VR/Sanal Gerçeklik, AR/Artırılmış Gerçeklik, MR/Karma Gerçeklik Teknolojileri ve 360 Prodüksiyon’un faaliyetlerinize katacağı değerler hakkında her zaman görüş alışverişine hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yönetim Kurulu
ART-HİTİ Dijital Sanatlar A.Ş.
İstanbul- Türkiye